Choď na obsah Choď na menu
 


  

TETOVANIE

BUDE SA TI PÁČIŤ NAVŽDY?

Teraz keď si mladá chceš experimentovať a skúšať veci ktoré sa ti pravdepodobne nebudú v staršom veku páčiť. Tetovanie ostáva navždy. Zváž teda: Chceš byť ,, Babička s tetovaním?"

 

ALERGIA

Aj na tetovanie môže byť alergia. Radšej si pred tetovaní daj urobiť testy a neriskuj. Alergia by mohla spôsobiť svrbenie, začervenanie aj vyrážky ktoré by sa mohli rozniesť po celom tele. A to aj pri alergii na kovy.

 

BOLESŤ

Tetovanie bolí a riadne. Ihla ti farbu vpychuje do kože a to spôsobuje veľkú bolesť. Si ochotná si ho dať urobiť aj napriek bolesti?

 

ODBORNÍK

Najlepšie ak nejaký tvoj známy má s tým skúsenosti a môže ty niekoho odporúčiť. Radšej porozmýšľaj nad tým komu sa zveríš do rúk.

 

RODIČIA

Nemysli si že rodičia určite nebudú proti aspoň zo začiatku. Na jednej strane ich musíš chápať je to veľký experiment a im sa to nemusí páčiť. Nehcú aby si vyzerala ako z väznice. Dokáž im  že vieš o všetkých faktoch a o nebezpečenstve. Hlavne ich nepresvedč o tom že si nezodpovedná.

 

Aké?

Tetovanie má vystyhovať tvoju osobnosť alebo nejakú udalosť v tvojom živote. Najprv si tetovanie predkresli a dones ho do tetovacieho štúdia. Nech to ani náhodou není nejaký bezvýznamný obrázok.

Čo nie?

Meno tvojho terajšieho frajera neodporúčuam. Žiadna láska netrvá večne.

 

Obrázok

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.