Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok Nejedna mladá baba raz zatúžila byť krajšou, múdrejšou, talentovanejšou či obľúbenejšou u chalanov. No každá z týchto vecí má svoje pre a proti.

1.  Obľúbené dievča

Dievča,ktoré obdivujú všetky baby a chalani po nej šalejú.  Kde sa objaví má sa ským baviť, je obľúbená vždy a všade...je to vôbec možné?

Sen vz. realita Jasné...byť najoľúbenejšie dievča školy, ktorú žerú všetci chalani, sen (takmer) každej baby. Ale čo myslíš, nestúpa jej z toho tak trocha sláva do hlavy. Postupne sa stane namyslenou fajnovkou (väčšinou), myslíš že keď ju tak strašne chalani žerú že sa má super...áno je to pravda má sa super, ale je väčšia pravdepodobnoť že ju využijú. Ty buď iba sama sebou a tá sláva (nie prehnaná) príde sama. :))

 

2. Múdre dievča

Každú písomku má za jedna, vysvedčko  čisté... Hocikedy ju vyvolajú vie to...dá sa to vôbec?

Sen vz. realita Ty sa darmo učíš, drvíš, biflíš aj tak nemáš lepšiu známku ako trojku. V tomto pripáde si určite aspoň raz zatúžila byť tou najlepšou žiačkou. Lenže ani tie "múdre" to nemajú vždy ľahké,.... určite by si sa necítila dobre keby si sa mala drviť do polnoci...túto babu môžu preývať bifloška, bolo by ti to príjemné? Radšej sa uspokoj s tými priemernými známkami, ale nezabúdaj sa aj tak učiť!

3.Módna obeť

Vždy je tip-top, perfektne nastajlovaná, má tie najnovšie zančkové veci, ešte ju nikdy nikto nevidel bez make-upu. Ako to to dievča robí?ň

Sen vz. realita Aj keď sa obliekaš super,značkovo a trendovo, nieje to vždy ľahké. Ak túžiš byť takáto trocha ťa z tej predstavy vyvediem. Predstav si koľko má to dievča práce s make-upom, s výberom oblečenia, ráno jej to zaberie veľa času. Nemôže vísť na ulicu nenalíčená a bez najnovšej vychytávky...to by si snáď nechcela

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Ako byt lepsia

(Lenka, 11. 3. 2016 13:40)

Re: Ako byt lepsia

(H, 11. 3. 2016 13:41)

Si v poho??