Choď na obsah Choď na menu
 


Nebojte sa otvorov
Ak by sme mali udeliť prvé miesto v rámci trendov obuvi, nepochybne by sa naň dostali topánky s otvorenými špicami, či členkové topánky s dômyselnými otvormi (vpravo). Krásne modely môžete vidieť napríklad u Alexandra Wanga, sexi sieťovanie u Niny Ricci a Dolce&Gabbana. Mimochodom, aj dostupnejšie značky ako napríklad H&M, či Mango priniesli tento trend vo svojich kolekciách.

Šnurovačky
Ste dostatočne trpezlivá a svoje staré martensky by ste nechceli odložiť ani na leto? Tento rok sa ich celkom nemusíte vzdať. Hitom leta budú vysoké šnurovacie sandále na podpätkoch i bez nich. Stačí sa inšpirovať napríklad modelmi od Balmain, Alejandra Ingelma či z dielne Jean Paul Gaultiera. Len na vás záleží, aký veľký priestor dáte šnurovacím sandálikom. Hodia sa výborne k minisukniam, krátkym overalom, šortkám i k šatám v antickom štýle.

Platformy stále vedú
Ak nie ste práve fanúšičkou platforiem a poriadnych podpätkov, dizajnéri vám tento rok radosť veru nespravili. Platformové opätky boli najfrekventovanejším typom obuvi na prehliadkach a ak si doprajete extra vysoké, nespravíte krok vedľa. Oproti ihličkám majú hrubšie podpätky obrovskú výhodu, pretože sú pohodlnejšie a zabezpečujú lepšiu stabilitu pri chôdzi. Na kroky á la bocian pri nich môžete zabudnúť a užívať si aj dlhšiu prechádzku.

Super trend: Animálne printy
Ako sme na Wanda.sk už písali, animálne potlače budú tento rok obzvlášť trendy, zvlášť vzory hadej kože na doplnkoch. Môžete si zabezpečiť tie v prírodných odtieňoch, ktoré sa výborne kombinujú s takmer akoukoľvek farbou, pre odvážnejšie sú tu topánky z imitácie hadej kože v tých najžiarivejších odtieňoch, v mentolovozelenej, červenej, metalických odtieňoch či v žltej. Jar predsa treba privítať s farbami!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.