Choď na obsah Choď na menu
 


Buď sebavedomá.a obľúbená - k tomu tu máš rady

13. 7. 2010

1. Každé ráno si povedz pred zrkadlom: ,, Som krásna,..... a môžeš vymenovať nejaké vlastnosti.

2.Snaž sa vyzerať čo najlepšie aspoň tak aby ťa to uspokojilo. Veď keď dobre vyzeráš aj sa dobre cítiš.Nikdy nikam nechoď pokiaľ zo sebo nie si spokojná.

3. Sprav zmenu,aby si ťa niekto všimol. Kľudne stačí zmena účesu. V tomto prípade nestačí len podstrihnúť vlasy, ale niečo väčšie. Najprv si ale dobre premysli ako v tom budeš vyzerať.

4. Zapájaj sa do nejakých súťaží a aktivít. Ukážeš tak tvoj  talent a aj posilníš svoje sebavedomie.A choď konečne na nejakú diskotéku! A poriadne sa odviaž.Veď ide predsa o to aby si sa zabavila nie o to aby si sedela a kukala sa na ostatných ktorý sa tancovať nehambia.

5. Má každý  ten účes?Ty si ho určite nedaj! Cheš byť predsa originálna a jedinečná!

6. Ignoruj tupé poznámky na teba. Nacvič si nikoľko cool hlášok a tými ich totálne zhodíš.

7. Ak i niekto hovorí niečo ako: ,, Vypni tú hudbu." alebo ,,Nečum sem!", kašli na to. Ty predsanemusíš robiť to čo nechceš, si slobodný človek a nôžeš robiť to čo chceš ty, má to síce niekoľko výnimiek.

8. Nauč sa mať rada samu seba a dôverovať si. Zabudni na reči: ,,Nepôjde to". ,,Neviem to" alebo ,, To sa nedá."

.9. Najradšej by si všetko na sebe zmenila všetko: Zväčšila prsia, zmenšila nos... ale ty si proste ty. Malé chybyčky krásy robia každého jedinečným. Keby si mala napr. menší nos, čo ty vieš možno by sa ti to ani nehodilo. Tie veci čo sa ti na tebe nepáčia ťa robia peknou. Buď spokojná s tým čo máš!

 

VLASTNÝ ČLÁNOK! KOPÍRUJ LEN SO ZDROJOM!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

super

(clarisse, 15. 3. 2013 15:09)

naozaj dobrééeé :)